Služby, které vám usnadní práci

 • Správa stránekCena od 490 Kč
  Trvalý dohled a správa – Redakční systém aktualizujeme a dohlížíme na web aby fungoval správně. Když se něco stane, víme o tom a reagujeme.
  Jsme tu pro vás a vždy po ruce – Když potřebujete vydat článek nebo provést úpravu, pošlete jen požadavek a my vše zařídíme (máme pro vás rezervovaný určitý čas v rámci vašeho balíčku).
  Nižší sazba dalších prací – Jako náš stálý zákazník máte nižší sazbu na další práce ve srovnání se zákazníky, kteří naše balíčky nevyužívají.
 • Instalace WordPressu na Váš hostingCena 990 Kč

  Instalace WordPressu a vybrané šablony. Nainstalujeme aktuální redakční systém WordPress, vámi vybranou šablonu a pluginy. Provedeme základní nastavení a následné spuštění. Nastavíme hosting a e-mailové schránky, zřídíme MySQL a FTP.

 • PřekladyCena 990 Kč

  Překládáme šablony a pluginy do CZ. Postupně překládáme pluginy a šablony, které najdete v sekci ke stažení. Do sekce překlady se dostanete volně. Potřebujete rychle přeložit nějaký plugin nebo šablonu? Zažádejte si o překlad, překlad Vás bude stát 990,- Kč.

 • Převod WordPress webu na jinou doménu či hostingCena 1 490 Kč

  Převedeme Váš WordPress web na jinou doménu nebo na jiný hosting. Chystáte se převést web na jinou doménu, nebo měníte poskytovatele hostingu a bojíte se že Váš web přestane fungovat? Neztrácejte čas a nervy, my se o vše postaráme. Převod webu trvá zhruba 24 hodin. Cena 1 490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

 • Napojení WordPress webu na Google Analytics a Google Search ConsoleCena 1 490 Kč

  Dnes již každý web používá analýzu návštěvnosti Google Analytics. Google Analytics dá podrobný přehled o tom, co se děje na Vašem webu. Google Search Console zase umožní odhalit chyby, které pak mohou ovlivnit pozice ve vyhledávačích.

 • Jednorázová aktualizace WordPress jádra a jeho součástíCena 1 490 Kč

  Bojíte se aktualizovat že se něco pokazí a Váš web přestane fungovat? Nechte tuto práci na nás, provedeme zálohu a komplet celý web aktualizujeme. Pokud nebudete WordPress jádro a jeho součásti aktualizovat, web se postupem času stane zranitelným a lehce napadnutelným.

 • Nastavení Premium šablonyCena 1 490 Kč

  Nastavíme Vámi zakoupenou premium šablonu dle vašeho zadání. Mnohé premium šablony jsou velmi složité a není snadné se v nich vyznat. Šablony nastavíme podle vašeho zadání, které by mělo být velmi přesné jako v DEMO ukázce.

 • Převod WordPress webu na SSL certifikát (https)Cena 1 990 Kč

  Váš web nepoužívá SSL certifikát (https://)?  Nastavíme na Vašem WordPress webu ssl zabezpečení. Certifikát se používá k vybudování vztahu důvěry mezi koncovým klientem a serverem a zároveň je toto vše použito k zabezpečení (zašifrování) přenášených dat po síti Internet.

 • Zabezpečíme Váš WordPress a dataCena 1 990 Kč

  Nainstalujeme a nastavíme bezpečnostní plugin, odstraníme riziková data. Provedeme několik úprav, které vytvoří aktivní ochranu proti útokům z internetu. Nastavíme automatickou ochranu webu.

 • Zrychlení WordPressuCena od 1 990 Kč

  Otestujeme váš WordPress pomocí několika nástrojů, podle výsledku webové stránky zrychlíme. Nastavíme cachování, komprimaci dat, obrázků, odstranění neplatných odkazů. Cena 1 990,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

 • Pravidelné zálohování WordPressuCena od 1 990 Kč

  Nainstalujeme a nastavíme plugin, který bude pravidelně zálohovat vaše data do Cloudu. (FTP, OneDrive, jinam) Nastavíme zálohy tak aby vše proběhlo automaticky. V ceně služby je také případná budoucí obnova webu.